Infirmier, Centru de ingrijire,Sunningdale este la 15 minute de aeroportul Heathrow ,

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Poziția: INFIRMIER

Tara: Marea Britanie

harta_politica_Marea_Britanie

Locație :Sunningdale este la 15 minute de aeroportul Heathrow
Poziții disponibile: 5
Locul de munca: Centre de Îngrijire
Salariu BRUT : cuprins intre 7.50- 8 lire sterline pe ora
Ce oferă Angajatorul :

Perioada contractului: 1 an cu posibilitatea de prelungire
Salariul brut pe ora cuprins intre 7.50- 8 lire sterline pe ora in funcție de locație,
Se lucreaza intre 40 44 de ore pe săptămâna,
Asigurări sociale,
Asigurări medicale,
Cazare asigurata contra cost la prețul de 194 lire sterline pe săptămâna,
Ore suplimentare ,
Concediu plătit,
Perioada de inducție si cursuri de dezvoltare continua profesionala
Bilet de avion plătit de angajator,

Condiții de recrutare:

Obligatoriu: Experienta in îngrijirea persoanelor vârstnice
Cunoștințe medii de limba engleza
Fața abateri de la lege sau sancțiuni la locul de munca

CERINTE

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, str. Regele Ferdinand, nr.21, ap.6 iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.