Femei-asistenta la domiciliu Marea Britanie

BRILLIANT RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam femei, cunoscatoare de limba engleza pentru a lucra in Marea Britanie.
NU PERCEPEM SERVICII DE MEDIERE!!!
Responsabilitati:
--vizite la domiciliul pacientilor (se asigura sofer, in cazul in care nu detineti permis de conducere);
-oferirea de suport psihic si fizic persoanelor varstnice;
-pregatirea meselor pentru pacienti;
-administrarea medicamentelor;
-operatiuni de uz casniz ( ex: stergerea prafului, spalare, aspirarea, pastrarea curateniei in incapere)
-activitati specifice unui infirmier (spalat, imbracat etc)
-tratarea tuturor persoanelor cu respect și demnitate și asigurarea de servicii echitabile.

TRANSPORTUL ESTE ASIGURAT DE ANGAJATOR

CERINTE

-detinerea permisului de conducere categoria B prezinta avantaj, dar nu este obligatoriu;
-atitudine pozitiva;
-dorință autentică de a ajuta pe alții;
-forma fizica buna.

BENEFICII OFERITE

-transport asigurat;

BRILLIANT RECRUITMENT-agentie specializata in recrutarea si plasarea fortei de munca, inregistrata la ITM, numar de inregistrare 5595