FARA COMISION! ASISTENTI MEDICALI PENTRU CLINICA DIN UK

BANCA DE JOBURI

Job expirat

RESPONSABILITATI

La acest program se aplica promotia: "Fara comisioane de mediere!"

Clinica din Anglia angajeaza urgent 5 Asistenti Medicali! Plecarea este urgenta.

Responsabilitati:
• se ocupa in principal cu asigurarea confortului batranului asistat,
• asistarea alimentatiei si administrarea alimentelor acestuia,
• acordarea ingrijirilor igienice (imbaiere)
• mobilizarea si transportul,
• supravegherea starii de sanatate,
• respectarea si aplicarea prescriptiilor medicale,
• acordarea primului ajutor,
• gestionarea resurselor alocate,
• asigurarea conditiilor igienico-sanitare,
• completarea fisei de ingrijire a persoanei asistate etc.

Program de lucru:
- Se lucreaza in ture de si/sau zi-noapte, de cate 6-12 ore/tura. In cazul turei de 12 ore, se ia o pauza de o ora.
- 2-3 zile libere/saptamana

Alte detalii:
- Asistentii medicali care nu detin la inceputul muncii PIN Number, vor fi platiti incepand cu 9 GBP/ora, pana la obtinerea PIN Number-ului.
- La momentul obtinerii PIN Number-ului, asistentii emdicali vor fi platiti cu 14 GBP/ora.
- Asistentii medicali care detin PIN Number la inceputul muncii, vor fi platiti cu 14 GBP/ora.
- Modalitate de selectie: interviu Skype in perioada 18-22 Mai 2015.

CERINTE

Cerinte:
- Cunostinte de limba engleza la nivel Mediu.
- Diploma de Asistent Medical.
- Experienta in domeniu.

BENEFICII OFERITE

Pentru aceasta oferta:
- tarif de inscriere: NU se percepe
- tarif de mediere: NU se percepe
- bilet de avion : GRATUIT

BANCA DE JOBURI este o companie de recrutare si plasare personal in tara si in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii inca din anul 2004, sub numarul 56.

Activitatile principale ale companiei sunt:
1. Medierea contractelor de munca in strainatate;
2. Servicii de consultanta cu privire la orientare si indrumare in cariera;
3. Intermedierea inregistrarii studentilor la diferite institutii de invatamant si la diferite cursuri de calificare in strainatate.
4. Servicii de consultanta cu privire la conditiile legale de penetrare pe piata muncii in diferite tari (cadrul legal de angajare, conditii de angajare etc. ).
5. Recrutare si plasare de personal in tara.

Puteti gasi locuri de munca in tara si strainatate in orice domeniu doriti, accesand site-ul nostru www.bancadejoburi.ro .