Familii de elita din Anglia isi cauta bona!

SC BEST GENERATION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce vei face pe post de bona in UK?

- Vei ingriji copiii unei familii si, in functie de venitul pe care ti-l doresti, poti face doar cateva ore de munca sau poti alege un post full time, acesta din urma implicand mai multe responsabilitati legate si de menaj, dar fiind platit mult mai bine decat simplul job de au pair.

- Fiecare familie are propriile cerinte pentru bona angajata, tot asa cum si noi traim fiecare in casele noastre dupa propriile reguli.

Daca vrei mai multe detalii, daca ai intrebari, putem, stabili un interviu pe skype si te anuntam de pe acum ca va fi o placere sa te cunoastem!

Toate interviurile vor fi prin skype, inclusiv cel final cu angajatorul tau, asa ca ar fi bine sa ai acces la un computer sau la un telefon care are acest program instalat.

CERINTE

- Ai experienta in ingrijire copii si cauti un job bun in acest domeniu in Anglia?
- Poti face rost de o referinta de la o familie care atesta faptul ca ai stat cu copiii ei?
- Cunosti engleza la nivel conversational?
- Esti disponibila sa pleci cat mai curand?
Ai gasit locul potrivit pentru a fi plasata pe postul de Baby-sitter, Mother's Help sau Au pair in UK.

BENEFICII OFERITE

Oferim contracte legale realizate prin intermediul partenerilor nostri din UK ( agentii acreditate) pe care ii cunoastem de peste 10 ani de colaborare.
Te plasam la o familie buna si ne asiguram ca esti ok pastrand legatura cu tine pe durata contractului de plasare.,
Cazarea si masa este asigurata.
Nu platesti comision inainte de plecare.
Te adaugam in Clubul Bonelor Best Generation pentru a socializa cu persoane plecate ca bone prin agentia noastra.

DESCRIEREA FIRMEI

BEST GENERATION ROMANIA!

Promovam cresterea si dezvoltarea personala in randul tinerilor talentati din Romania!

Ne dorim succesul fiecaruia dintre aplicantii nostrii, motiv pentru care lucram cu cele mai bune Companii de pe piata romaneasca si din strainatate.

Profita de experienta noastra!
Echipa noastra este calificata si are experienta in recrutarea si selectie de personal.
Daca esti talentat/a, daca ai incredere in fortele tale si daca cauti un job care sa iti satisfaca dorinta de crestere profesionala, aplica la joburile noastre!