Dr Planing Familial UK

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Business Activ Consult recruteza : GP for the position of Remote Doctor

CERINTE

Tara: Marea Britanie -zona Bristol

Loc de munca: Spital de stat

Oferta de munca :

- Perioada contractului:

o permanenta – perioada cel putin un an de zile cu posibilitatea de prelungire,

- Salariul va fi in functie de experienta fiecaruia si de nivelul la limba engleza,

- Cazarea este asigurata dar este platita de fiecare candidat in parte ,

- Se va lucra in sistemul NHS, Sistemul National de Sanatate.

- Asigurari sociale oferite ,

- Asigurari medicale oferite ,

- Ore suplimentare ,

- Concediu platit,

- Bonusuri- prime de concediu,

- Transportul (Romania - Uk) se plateste de fiecare candidat in parte,

Conditii de selectare:

- Obligatoriu : minimum 2 ani de experienta pe planing familial, contraceptie .

- Studii recunoscute: Medic specialist medicina de familie

- Cunostinte medii spre avansat de limba engleza scris si vorbit,

- Eligibili de a se inscrie la GMC, (General Medicine Council, Colegiul doctorilor din Marea Britanie),

- Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca,

- Inregistrati la GMC sau in curs de inregistrare la GMC,

CE VA OFERA BUSINESS ACTIV CONSULT???

- Pregatire pentru interviul cu angajatorul, sfaturi utile,

- Asistenta in inregistrarea la GMC- http://www.gmc-uk.org/.

- Asistenta in pregatirea documentelor pentru inregistrarea la GMC-http://www.gmc-uk.org/.

- Contract de munca

- Permis de munca

- Accession worker card

Ce trebuie sa faceti?

Pasul 1: Cititi informatiile din email si job description care il gasiti atasat

Pasul 2 : Ne trimiteti un cv in engleza ( il veti gasi mai jos in email)

Pasul 3: Interviul cu Business Activ Consult in engleza

Pasul 4: Cei care trec de interviu vor sustine un alt doilea interviu cu Managerul in UK . Interviul final va fi direct cu angajatorul.

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.