doctori specialisti

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Business Activ Consult recruteaza medici pentru Anglia pentru toate specializarile

CERINTE

Locul de munca: Sector Privat si/sau Public.

Locatia: Anglia

Se cauta: Doctori -Consultant ( cel putin 10 ani experienta ca si medic specialist , nu se ia in considerare rezidentiatul)

Doctori -Middle Grade ( cel putin 5 experienta ca si medic specialist , nu se ia in considerare rezidentiatul)

Specializari: - Dermatologie,

- Medicina de Urgenta,

- Anestezie,

- Obstretica si Ginecologie,

- Medicina Interna- Neurologie, Cardiologie, Gastroenterologie, Renal,

- Ortopedie,

- Hematologie,

- Geriatrie,

Conditiile de selectie:

- Experienta minimum 5 ani ca si medic specialist,

- Cunostinte de limba Engleza nivel C2,

- Sa aveti o prezenta respectabila, si conduita ireprosabila

- Inregistrare GMC- General Medicine Council,

Pachet Salarial:

- Contracte de munca pe perioada nedeterminata,

- Salariul va fi in functie de specializare si experienta fiecarui candidat in parte dar si de oferta fiecarui Spital,

- Cazarea este asigurata dar este platita de fiecare candidat in parte,

- Partenerii nostrii se vor ocupa de aplicatia pentru permisul de munca si de obtinerea cardului- Accession Worker Card

- Va oferim asistenta in inregistrarea la GMC si pregatirea documentelor pentru obtinerea permisului de munca si a accession worker card

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.