Debutanti, Asistenti medicali, pentru Marea Britanie

M&G GABI RECRUITING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- ne adresam asistentilor medicali fara o experienta deosebita,
- este suficient sa aveti stagii de voluntariat si recomandari
- limba engleza la un nivel bun
- inregistrare la NMC.

CERINTE

Pentru asistentii medicali care nu au inregistrarea la NMC- UK le oferim posibilitatea sa aplice ca si carer sau domiciliary care worker, in paralel – gratuit – vor fi consiliati pentru aplicatia NMC. Dupa obtinerea inregistrarii vor putea trece pe o pozitie de asistent.

BENEFICII OFERITE

incepand de la 7 lire / ora – carer sau domiciliary care worker
incepand de la 11 lire / ora – nurse
bilet de avion gratuit

M&G Gabi Recruiting este o companie tanara si curajoasa cu standarde inalte de transparenta si eficacitate in consultanta cadrelor sanitare in gasirea unui loc de munca in spitale, clinici private sau case de batrani din Anglia.
Societatea noastra este acreditata de Ministerul Muncii si are ca obiect principal de activitate selectarea si consilierea cadrelor sanitare in gasirea unui loc de munca in Anglia.