Cuplu de Au Pair familie UK

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia noastra de recrutare selecteaza un Cuplu de AU PAIR pentru o familie din Marea Britanie cu 2 baieti(8, 11 ani). Plecarea este urgenta!

Responsabilitatile principale:
• ingrijirea si supravegherea copiilor,
• pregatirea meselor acestora,
• intretinerea curateniei in camera si la locul de joaca etc.

In baza unui acord comun, Au Pair-ul poate acorda ajutor in cadrul gospodariei (cumparaturi sau comisioane, ajutor la pregatirea meselor etc.).

Program de lucru: 5-6 zile/saptamana, 6-8 ore/zi

Se ofera:
- salariu de 70-80 Lire sterline/saptamana/persoana;
- contract pe minim 12 luni de zile;
- cazare gratuita;
- masa gratuita;
- plecare rapida.

CERINTE

Candidatii trebuie sa:
- cunoasca limba engleza la un nivel intermediar/bun;
- tanarul trebuie sa detina un permis de conducere categoria “B”;
- aiba o personalitate placuta, sa fie seriosi, responsabili si muncitori;
- aiba un cazier curat.