Crew member fast-food in Anglia. Plecari fara comision!

Lucrez in Europa

Job expirat

RESPONSABILITATI

Lucrez in Europa recruteaza pentru un partener din Anglia persoane care sa lucreze intr-un lant de restaurante fast food recunoscute international.

Responsabilitati:
* Preluare comenzi
*Operare case de marcat
*Servire clienti
*Utilizare echipamente specifice postului
*Pastrarea unui mediu curat
*Coordonare echipe

CERINTE

Cerinte:
* Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational
* Experienta de minim 1 an pe un post similar
* Abilitati de relationare si integrare intr-un mediu multicultural
* Abilitati de coordonare si conducere

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
*Pachet salarial la nivel european
*Contract de munca inregistrat in Marea Britanie
*Mese asigurate
*Cazare gratuita pentru primele 6 saptamani

Lucrez in Europa este o agentie de plasare forta de munca infiintata la începutul anului acesta.

Colaborare cu noi nu implica taxe sau comisioane iar serviciile pe care le oferim sunt de calitate.

Profesionalismul de care dam dovada ne recomanda ca fiind partenerul dumneavoastra de incredere in cautarea unui loc de munca.