Contracte pentru posesori de yellow/blue card

ACS EUROPE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam persoane care sunt in posesia a YELLOW CARD sau BLUE CARD, pentru locuri de munca in Marea Britanie.

Descrierea joburilor:
-in domeniul turismului:bucatar, ajutor bucatar, ospatari,ospatarite,cameriste,belboy, personal curatenie
-in functie de CV-ul dvs pot fi locuri de munca si in alte domenii

Acte necesare inscriere:
-CV detaliat
-fotografie full body
-CI
-copie dupa yelow sau blue card
-adeverinta medicala (clinic apt sanatos)
-cazier
-40 RON taxa dosar

Actele se pot depune personal la sediul agentiei noastre sau in plic prin posta la adresa: ACS EUROPE SRL, Brasov, B-dul Eroilor nr.3A, Intrarea C, Birou M3, Cod Postal 500.007, jud.Brasov(Centrul de Afaceri Cristiana ).
Luni-Vineri, orele 10-18
Email:job@acs-europe.ro
Telefon:0740-216.246 ; 0727-776.030;

CERINTE

-femei si barbati cu varsta maxima de 35 ani
-cunostinte de limba engleza de la nivel mediu

BENEFICII OFERITE

-contracte de munca pe perioada nedeterminata
-salariul de la 5,70-6 lire/ora

Agentie de selectie si plasare forta de munca in strainatate