CONSILIERI VANZARI Southampton si Merry Hill, UK

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

· Limba engleza nivel mediu;

· Diploma de absolvire a 12 clase.

CERINTE

Activitatea se desfasoara in interiorul centrelor comerciale in standuri special amenajate. Dumneavoastra va trebui sa prezentati trecatorilor (clientiilor) eficacienta produselor si calitatea acestora,
Produsele comercializate de companie fac parte din gama produselor cosmetice ,
Dvs va trebui sa abordati persoanele care trec pe langa dvs prin Mall si sa ii convingeti sa cumpere produsele de la dvs. ( aceste produse pot fi incercate pe loc gratuit pentru a se demonstra calitatea si eficacitatea lor inainte de a le cumpara)
Salariul minimum garantat de 700 lire sterline pentru prima luna sau comision intre 18-25% una dintre cele 2 care este mai mare,
Se ofera comision din vanzari 18% -25% bonusuri procentuale in functie de vanzarile dvs. in fiecare zi. Datorita faptului ca sunteti platit dupa prima luna pe baza de comision plata dvs va fi in functie de cat vindeti dvs, cu cat vindeti mai mult cu atat plata va fi mai mare.
Dupa prima luna, agentul va primi doar rata de 18% -25% din vanzarile personale in functie de vanzarile personale din fiecare zi
Fiecarui candidat i se va returna costul biletului de avion pana la suma de 150 de lire sterline astffel: jumatate din suma dupa o saptamana de munca iar restul dupa o luna.
Cazare: Apartamentele sunt confortabile si includ TV, cablu, calculatoare si acces la internet in cele mai multe apartamente, precum si toate echipamentele necesare electrice. Rata de inchiriere este de 75 £ pe saptamana. Primele doua saptamani sunt gratuite ,
Perioada contractuala este de minimum 6 luni. Dreptul de munca pentru a lucra in UK va fi Self employed. ( veti beneficia de suportul firmei din UK pentru a face demersurile necesare)
Magazinele sunt in Southampton si Merry Hill,
Veti beneficia de 2 saptamani training ,

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si plasare de personal