Companie din U.K. angajeaza personal

Softeli

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajator direct cu sediul in Londra (reprezentant in bucuresti), recruteaza personal, barbati si femei pentru urmatoarele domenii: constructii si I.T. De asemenea, recrutam personal pentru urmatoarele domenii care nu necesita calificare sau experienta anterioara: agricultura, agenti publicitate, operatori pc, operatori call center. Salariul minim pe luna incepe de la 1200 lire sterline si poate ajunge la 4000 lire sterline in functie de calificare. Operatorii pc cat si agentii de publicitate isi pot desfasura activitatea atat in Romania cat si in U.K. Asiguram contract, consultanta, transport, asigurare medicala. Angajator direct, fara comision de intermediere! Plecari urgente! Mai multe detalii la telefon 0766359495

CERINTE

Cautam persoane cu sau fara experienta

BENEFICII OFERITE

Salariul minim pe luna incepe de la 1200 lire sterline si poate ajunge la 4000 lire sterline in functie de calificare. Asiguram contract, consultanta, transport, asigurare medicala.

Softeli este o companie cu sediul in Londra care se ocupa cu plasarea fortei de munca