Community carers - fara comision

European Staff Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Posturi disponibile ca si community care assistants pentru zona Surrey, Anglia

Experienta nu este necesara, postul presupune asistarea clientilor cu: mobilitatea, igiena personala, schimbarea imbracamintei, medicatia, suport moral, s.a.

Se ofera:
- salariu: 7.35 lire pe ora in primele 3 luni, apoi creste la 7.75 pe ora (brut)
- 40 ore pe saptamana standard (se lucreaza pana la 60 ore saptamanal)
- cazare oferita contra cost de angajator - aproximativ 280 lire pe luna, cu utilitati incluse - se platesc din salariu. Nu se percepe nici o garantie (depozit) pentru cazare
- masina de serviciu si asigurare auto oferite gratuit de angajator
- contract de munca (cu asigurari sociale si medicale incluse)
- concediu anual platit
- contract pe perioada nedeterminata
- asistenta pentru deschiderea contului bancar si obtinerea National Insurance Number
- training gratuit - cazare gratuita in timpul training-ului
- un instructor auto ofera asistenta de condus/sofat

CERINTE

- engleza - conversational
- permis auto cat B

BENEFICII OFERITE

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare pentru joburi in strainatate