Doctor in Sistemul Public, NHS - UK

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cariera de Doctor in Sistemul Public, NHS - UK
Pozitii vacante: Proaspat absolventi, Medici Rezidenti, Medici Specialisti
Locatie: Essex
Contracte: Fixe, Permanente, Locum
Specialitati: Gastroenterologie, Geriatrie, Hematologie, Microbiologie, Neurologie, Obstetrica- Ginecologie, Oncologie, Oftalmologie, Ortopedie, Pediatrie, Radiologie: Mamara / Generala / Interventionala, Respiratorie, Chirurgie

Interviuri pe Skype: in functie de disponibilitatea dumneavoastra

VPL Healthcare colaborarea cu una dintre cele mai mari agentii de recrutare in UK, singura aprobata de NHS Anglia pentru Schema de recrutare Medici de Familie, ce ofera locuri de munca locum si permanentepentru Medici Specialisti si Consultantti, dar si pentru Medici Rezidenti si proaspat absolventi fara experienta.
Beneficii financiare (salariile depind de turele lucrate, de experienta, de specialitate, de orele suplimentare efectuate, de roluri aditionale pe care le puteti avea in colaborare cu NHS)

Medici Rezidenti si proaspat absolventi: £30,805 / an – £46,208 / an
Medici Specialisti si Consultanti: £41,165 – £103,490 / an

CERINTE

Nivel de limba engleza mediu – avansat
Inregistrarea la GMC este un criteriu de preferat, insa sunt invitati la interviuri si cadrele medicale in curs de inregistrare la GMC

BENEFICII OFERITE

Dezvoltare personala si profesionala:
Schema de avansare in cariera, in functie de performante
Oportunitati de dezvoltare personala
Oportunitati de invatare prin acces gratuit la biblioteca spitalului
Planuri de dezvoltare anuale pentru progres in cariera

Beneficii pentru familie:
Gradinite cu tarife preferential
Schema de vouchere pentru ingrijirea copilului

Alte beneficii de munca:
Reduceri pentru transportul cu autobuzul
Asigurare de viata
Schema de pensii
Numeroase alte discount-uri (flori, cadouri, zilelibere)

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.