CARER IN AZILE PENTRU PERSOANE VARSTNICE IN ANGLIA

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere JOB: Job4Life recruteaza pentru partenerul sau din Marea Britanie INFIRMIERI in azile pentru persoane varstnice
Locatie: Gloucester & Wiltshire (zona Swindon), Wellinborough, Londra, Manchester, Leeds
Oferta salariala: £7,20 - £7,50 GBP/ora lucrata
Ore lucrate: minim 35 ore lucrate pe saptamana + posibilitatea orelor suplimentare

Training:
Asigurat de angajator ( de la 4 zile - pana la 2 saptamani);

Beneficii:
posibilitatea asigurarii transportului pana in Marea Britanie de catre angajator pentru ca mai apoi, suma sa fie dedusa din salariu;
contract de munca semnat si declarat in Marea Britanie;
cazare asigurata contracost in apropierea azilului
Concediu de odihna platit in functie de numarul de ore lucrate
Concediu medical platit;
Asigurare medicala
Suport in gasirea unei cazari in zona azilului

Cheltuieli relocare:
Toti candidatii trebuie sa aiba asupra lor o suma de min. 300 de lire la sosire in UK pentru primele doua saptamani pana la primul salariu:
Transportul pana in UK
Cazarea
Mancare

CERINTE

Cerinte:
Limba engleza - nivel conversational (A2-B1)
Experienta pe o pozitie similara reprezinta avantaj;
Candidatii interesati trebuie sa fie apti fizic;
CV in limba engleza

Responsabilitati:
acordarea ingrijirilor igienice necesare;
ajutor acordat personalului pentru servirea meselor;
ridicarea şi mutarea persoanei, îmbăierea şi îmbrăcarea (în unele cazuri)
oferirea de suport psihic si fizic pacientilor;
tratarea tuturor persoanelor cu compasiune, respect , demnitate si asigurarea de servicii echitabile;
mentinerea unui mediu curat pentru pacienti;

Pentru detalii ne puteti contacta la numerele de telefon 0740 644 175 / 0720 878 151.
NU PERCEPEM COMISION/TAXA DE LA CANDIDATI!!!

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.