Care assistant UK

SC BEST GENERATION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Nu percepem comision din partea candidatilor si iti oferim support atat inainte de angajare, cat si dupa ce ai ajuns in Anglia.
Centrele medicale se afla pe intreg teritoriul Angliei.

Daca iti doresti sa devii care assistant in Marea Britanie tot ce trebuie sa faci este sa aplici sau sa iei legatura cu noi.

Descrierea jobului

Salariu este cuprins intre £7.7 - £8.5 /ora, ceea ce inseamna un venit net cuprins intre £1300/luna si £1600/luna.

- contract de munca full time, cu 40 ore/saptamana, plus posibilitatea de ore suplimentare
- statut de angajat, nu de self-employed
- contract care se semneaza din tara
- cazare oferita contra cost de angajator: intre £240-400/luna
- training initial platit de catre angajator
- uniforme de munca oferite gratuit de catre angajatori
- asigurare de sanatate si contributie la pensie
- sprijin permanent din partea agentiei noastre, nu doar inainte de plecare, dar si dupa ce ai ajuns in Anglia

CERINTE

Limba engleza cel putin conversational.

BENEFICII OFERITE

Alte beneficii oferite de unii dintre angajatori:
- vei asteptat intampinat la aeroport
- iti va fi decontat biletului de avion;

DESCRIEREA FIRMEI

BEST GENERATION ROMANIA!

Promovam cresterea si dezvoltarea personala in randul tinerilor talentati din Romania!

Ne dorim succesul fiecaruia dintre aplicantii nostrii, motiv pentru care lucram cu cele mai bune Companii de pe piata romaneasca si din strainatate.

Profita de experienta noastra!
Echipa noastra este calificata si are experienta in recrutarea si selectie de personal.
Daca esti talentat/a, daca ai incredere in fortele tale si daca cauti un job care sa iti satisfaca dorinta de crestere profesionala, aplica la joburile noastre!