Care Assistant / Ingrijitor in comunitate - UK - Fara comision

OC Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

In numele agentiei noastre partnere din UK, cautam Ingrijitori comunitate dornici sa lucreze in Anglia.

Acestea sunt pozitii permanente. Candidatii vor fi angajati direct de catre companie cu contract legal de munca.

CERINTE

Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu
Carnet de conducere categoria B
Experienta profesionala in domeniul medical ca si asistent medical, infirmier, ingrijitor sau profesor pentru persoane cu nevoie speciale si adulti cu dizabilitati, este un avantaj

NU percepem comision nici inainte nici dupa inceperea activitatii dumneavoastra.
Asteptam CV-urile dumneavoastra si va asiguram de promptitudinea noastra.

BENEFICII OFERITE

Program full-time, 45 ore/saptamana
Cazarea este asigurata contracost la pretul de 60-70 lire /saptamana cu toate utilitatile incluse. Casele sunt mobilate si utilate complet.

Dupa plata taxelor si a cazarii, angajatii vor putea economisi lunar £1000 (Inainte de a plati cazarea, salariul NET lunar va fi aprox. £1280)

Biletul de avion este PLATIT DE ANGAJATOR.
Candidatii vor fi asteptati la aeroport si transportati GRATUIT la cazare
Angajatorul ofera GRATUIT mancare pentru primele 48 de ore.
Training platit de angajator in primele 2-3 saptamani
Veti primi masina si GPS din partea companiei + combustibil platit de companie. Nu se percepe nicio taxa pentru folosirea masinii.
28 de zile de concediu platit

DESCRIEREA FIRMEI

We provide consultancy activities.
From the beginning of every relationship, our mission is to deliver outstanding costumer services and to build enduring partnership relations.
We strive to be considered reliable and professional partners by providing Staffing Consulting Services and maximizing business opportunities for both clients and candidates.