Care Assistant (Infirmiere) - Swansea, Wales (Tara Galilor)

OC Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru unul din partenerii nostri, cautam 2 infirmiere (care assistants) dornice sa lucreze si sa inceapa o noua viata in Tara Galilor, Swansea.

NU percepem comision nici inainte nici dupa inceperea activitatii dumneavoastra.
Suntem platiti de partenerii nostri doar daca dumneavoastra sunteti multumit de noul loc de munca si va adaptati perfect.

CERINTE

Limba engleza la nivel mediu
- Reprezinta avantaj daca aveti experienta/studii/cursuri in fizioterapie, masaj terapeutic, asistenta sociala, kinetoterapie, infirmierie, lucrul cu persoane cu dizabilitati fizice sau psihice
- Persoana rabdatoare, comunicativa si orientata catre lucrul cu persoane in varsta
- Persoana dispusa sa lucreze la respectivul angajator pentru o perioada lunga de timp

BENEFICII OFERITE

- Contract full-time + ore suplimentare
- Salariul brut este de £ 7.70/ora, daca toate turele sunt respectate
- Orele suplimentare sunt platite cu £ 10.00/ora.

Asadar, salariul NET (dupa taxe) INCEPE de la:
Pentru 40 de ore lucrate salariul NET incepe de la £ 1154/luna (1590 Euro)
Pentru 48 de ore lucrate, salariul NET incepe de la £ 1335/luna (1840 Euro)
Pentru 60 de ore lucrate, salariul NET incepe de la £ 1608/luna (2216 Euro)

- Cazarea este asigurata contra-cost de angajator si costa aprox. £ 70 / saptamana (Single room)
- Concediu de 28 de zile, platit
- Asigurare medicala
- Asistenta pentru obtinerea NiNo si Bank account
- Asistenta pe toata perioada contractuala

DESCRIEREA FIRMEI

We provide consultancy activities.
From the beginning of every relationship, our mission is to deliver outstanding costumer services and to build enduring partnership relations.
We strive to be considered reliable and professional partners by providing Staffing Consulting Services and maximizing business opportunities for both clients and candidates.