Care Assistant 6.7-10.44 lire / ora

INTERMARIN RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o Agentie de Nursing din Anglia recrutam Care Assistants

NU SE PERCEP NICI UN FEL DE TAXE SAU COMISIOANE DE LA CANDIDATI

LOCATII DE JOB : SUSSEX si HEMPSHIRE

Agentia de Nursing pune la dispozitia Centrelor de ingrijire personal medical ( Infirmieri si Asistenti Medicali)
Angajatorul este Agentia de Nursing

Avantajele lucrului cu o agentie :
PROGRAM FLEXIBIL ( se poate lucra cat se doreste , minim 36 ore/ saptamna )
SALARII : 6.7-10.44 lire sterline/ ora

Angajatorul asigura training-ul
Angajatorul NU plateste transportul Romania- Anglia ( aprox 40-65 lire )
Angajatorul NU plateste cazarea ( aprox 350 lire/ luna , utilitati incluse )

Candidatii trebuie sa aiba pana la primul salariu aprox 650 lire pentru transport+ cazare+ hrana

Candidatii sunt asteptati la aeroport si condusi la locurile de cazare

CERINTE

- Sunt preferati candidatii care au experienta ca si infirmieri sau ingrijitori la domiciliu ( dar nu este obligatoriu )
- nivel bun de limba Engleza
- disponibilitatea de a se reloca in Anglia

INTERMARIN este o companie specializata in managementul de personal cu activitate la nivel national si international . Compania a fost infiintata in anul 2008 ca birou reprezentativ al Grupului Inter Marine, iar in prezent deruleaza proiecte de recrutare in domeniile : Medical, Crewing, Engineering si Airline . www.intermarin.ro