Camerista

TOP SERVICII SRL
Posturi disponibile
20
Domeniu
Alimentatie / Comert
Restaurante / hoteluri / catering
Turism
Nivel experienta
Fara experienta
Tip contract
Full-time
Nivel studii
Scoala profesionala
Nivel salarial
700 - 1000 Euro
Tara
Anglia
Valabilitate
09-01-2017 : 08-02-2017
0

La acest job au aplicat 4
candidati.

Daca aplici, vei fi pe locul
5 in lista candidatilor.

Alege sa fii primul!

Responsabilitati

Se cauta cameriste pentru hoteluri din Anglia.
Responsabilitati:
- intretinerea si amenajarea camerelor de oaspeti
- curatarea camerelor, holurilor si altor incaperi, manual sau folosind echipament de curatenie
- curatarea si sa dezinfectarea bailor
- schimbarea asternuturilor in camere
- schimbarea sapunurilor, sampoanelor, gelurilor de dus, prosoapelor, precum si altor produse necesare
- furnizarea mancarii si a bauturilor incluse in serviciile hotelului
- folosirea si utilizarea aparatelor si materialelor precum: aspiratoare, maturi mecanice, stergatoare de praf, prosoape, detergenti, etc.

Cerinte

-cunostinte de limba Engleza la un nivel comunicativ/mediu
-experienta in domeniu constituie avantaj
-detinerea unui permis de conducere categoria B.
-abilitati de organizare si dexteritate
-abilitati de munca atat in echipa cat si individual

Descrierea firmei

firma de recrutare si plasare forta de munca in strainatate

Gaseste toate anunturile pentru meseria Camerista