Calificari pentru Marea Britanie: CSCS si NVQ in Romania !!

Romtec Jobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

Doresti un job in UK in domeniul constructiilor?
Atunci mergi in UK pregatit !!

Romtec Jobs organizeaza cursuri CSCS si NVQ in Romania !

CERINTE

CSCS - cardul verde ( green card ) este cerinta minima impusa pentru a avea acces pe un santier.
Costul pachetului este de 450 GBP, si include:
- One Day Training - 8 ore de teorie ( obligatoriu in UK trebuie facut inaintea examenului pt CSCS green card )
- Examinarea CSCS
- Eliberarea cardului in UK si livrarea la adresa dvs din Romania prin curier

BENEFICII OFERITE

Toate cursurile vor fi efectuate in Romania, cu lectori vorbitori de limba romana !!

Ne puteti contacta prin email sau telefonic pentru detalii si informati

Romtec Jobs este o companie cu sediul in Bacau, care activeaza in domeniul selectiei si plasarii fortei de munca.
Clientii nostri sunt companii din Norvegia si EU, pentru care efectuam selectie de personal calificat in vederea angajarii cu contract de munca.
Compania nu percepe nici un fel de comision candidatilor la aceste posturi, nici inainte de angajare si nici dupa angajare.
Contractele de munca se fac direct cu angajatorul.