Bucatari si ajutori bucatari ANGLIA

Europrorecruit SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se cauta bucatari si ajutor de bucatari, cu sau fara experienta, pentru restaurante de renume din ANGLIA.

CERINTE

- Se accepta atat barbati cat si femei
- Este necesara experienta de minim 1 an
- Se cere limba engleza la un nivel cel putin conversational

BENEFICII OFERITE

- Durata contractului este de minim 6 luni, cu posibilitate de prelungire
- Cazarea este asigurata de angajator pe cheltuiala angajatului
- Masa este asigurata in timpul orelor de program

COST PROGRAM:
- 360 RON - taxa de inscriere si procesare dosar;
- 375 lire - Taxa de mediere.
- 200 - 250 Euro - bilet avion Romania - Anglia;

Taxa de mediere poate fi achitata astfel:
 375 lire – la semnarea contractului de mediere, dupa acceptarea in program
 450 lire – la semnarea contractului de comision, inainte de plecarea din tara
 600 lire – daca se plateste la primul salariu
 750 lire – daca se plateste in 3 rate, cate 250 lire/luna.

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București , care vine în sprijinul clienților și candidaților prin intermediul agențiilor din teritoriu.