Ospatari/ospatarite Anglia - Fara comision sau taxe!

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Head-Hunting cauta pentru un restaurant modern, cu specific italian, din sudul Angliei:

Ospatari / ospatarite (inclusiv cupluri).

Restaurantul se va deschide in luna august si face parte dintr-un lant de restaurante moderne, cu specific Italian.

Oferta:
- salarizare 7.50-8.00 lire / ora, tipsuri aprox 200 lire/luna
- garantarea a 40-45 ore/saptamana
- contract legal de munca pe minim un an
- asigurare medicala si sociala, incluse
- 4 saptamani de concediu platit, dupa 12 luni de lucru
- cazare gratuita pentru 2 saptamani + ajutor pentru gasirea unei cazari ulterior,

NU SE PLATESTE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA!
Nici inainte de plecare si nici ulterior.

Se poate pleca in cuplu.

Toate interviurile se vor tine pe Skype, cu camera web, nu trebuie sa va deplasati la sediul firmei.

Va rugam sa trimiteti CV cu fotografie prin e-mail la: office@head-hunting.ro
Telefon: 0723.188550.

CERINTE

- experienta minim 1 an pe o pozitie similara,
- limba engleza la nivel avansat,
- dorinta unei relocari pe termen lung,
- personalitate prietenoasa/amabila, seriozitate.

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.