BONE uk

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Sa aveti varsta pana la 29 de ani si sa fiti necasatorita . De ce??? Deoarece in Marea Britanie este un program numit AU PAIR in baza caruia dvs veti lucra dar cerintele sunt cele mentionate anterior.
• Cunostinte medii de limba engleza
• Sa va placa copii , sa aveti o prezenta ireprosabila, sa fiti o persoana calma si rabdatoare

CERINTE

Ce se ofera:
• Masa gratuita oferita de familia care o sa va angajeze,
• Cazare gratuita,
• Salariu pe saptamana minimum 70 lire sterline,
Veti lucra minimum 25 de ore pe saptamana si veti fi platita in functei de orele pe care el lucrati
• Veti avea posibilitatea sa faceti scoala, cursuri de imbunatatire a limbii engleze,
• Veti putea sa va gasiti si un alt loc de munca part time,
• Contract pe un an de zile,
• Vi se vor face documentele prin programul au pair si veti beneficia de asigurari sociale si de sanatate.
• Veti fi asteptata la aeroport si condusa la familie.
• Veti beneficia de asistenta din parte firmei pe intreg parcursul contractului.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si plasare de personal