barbat pentru Devon, Anglia

M&G GABI RECRUITING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam un barbat, infirmier pentru o casa de batrani din Devon, UK.
Plecari in 2-3 saptamani.

CERINTE

Nu este obligatorie calificarea

limba engleza - nivel intermediar
disponibilitate la ore de munca suplimentare
persoana echilibrata, calma, cu simtul raspunderii

CV-urile actualizate in limba engleza cu o poza atasata
gabi.recruiting@gmail.com

BENEFICII OFERITE

Salar: 5,5 lire / ora; 40-50 ore / saptamana
Cazare asigurata - 65 lire / saptamana
Uniforma asigurata de catre angajator.
Masa - 1 / zi la locul de munca.

M&G Gabi Recruiting este o companie tanara si curajoasa cu standarde inalte de transparenta si eficacitate in consultanta cadrelor sanitare in gasirea unui loc de munca in spitale, clinici private sau case de batrani din Anglia.
Societatea noastra este acreditata de Ministerul Muncii si are ca obiect principal de activitate selectarea si consilierea cadrelor sanitare in gasirea unui loc de munca in Anglia.