Aupair

FDC ROKOLEX COMPANY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Programul Au pair este un program destinat tinerilor,care doresc sa castige bani, sa-si imbunatateasca engleza si sa aiba o experienta de neuitat
Plasarea va fi la o familie gazda de englezi cu copii, iar dumneavoastra trebuie sa ii ajutati la crestere si educarea copiilor, sa executati mici treburi gospodaresti in casa, pentru care veti fi recompensati saptamanal cu bani de buzunar(400-600 lire in functie de familie), de asemeni vi se ofera camera personala utilata, masa in cadrul familiei, asigurari medicale, concediu platit si cursurile la o universitate sau colegiu din zona.(in unele cazuri aupairul are la dispozitie masina proprie)
Vi se ofera permis termporar de munca pe un an de zile, iar la finalul programului obtineti permisul general de munca.

CERINTE

Tinere 18-27 ani,
Necasatorite,fara copii
Cunostinte de limba engleza
Permisul de conducere constituie avantaj
Sanatoase din punct de vedere medical
Fara cazier
Candidata trebuie sa aiba placere de a lucra cu copii.

BENEFICII OFERITE

Cazare, masa, asigurari medicale platite de familia gazda. cursuri la o universitate sau colegiu din tara gazda.

Programul Aupairului este de 5-6 ore/zi,familia gazda va va sprijini eventual sa va gasiti si un job part-time.

RECRUTARE SELECTIE SI PLASARE DE PERSONAL PE PIATA MUNCII DIN STRAINATATE