Au Pair in Marea Britanie

ACS EUROPE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam candidate si candidati pentru Au Pair in Marea Britanie.
Descrierea jobului:
-persoana tânara care locuieste în conditii de egalitate cu o familie din Marea Britanie. Au pair-ul ajuta familia la îngrijirea copiilor si/sau treburi domestice,calatoreste cu familia.
In timpul sau liber se poate retrage in camera sa, sau poate iesi in oras cu prietenii.

Acte necesare inscriere:
-CV in limba engleza - http://www.acs-europe.ro/cv_european_engl.doc
-fotografie full body
-diplome/recomandari

Persoanele selectate vor fi contactate telefonic

CERINTE

-fete si baieti cu varste cuprinse intre 19-27 ani
-cunostinte de limba engleza la nivel mediu
-seriozitate

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
-contracte intre 3-12 luni
-alocatie saptamanala intre 70-100 lire sterline/saptamana
-cazarea este asigurata gratuit.Camera proprie in casa familiei gazda.
-masa este asigurata gratuit si sta la masa impreuna cu familia
-program: intre 25-35 ore/saptamana

Agentie de selectie si plasare forta de munca in strainatate