Asistenti Medicali, Spital UK, £21,692 - £28,180/an

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitii vacante: Asistenti Medicali Generalisti
Sector: NHS
Interviuri: 12 Iulie
Locatie: West Yorkshire
Tipul Job-ului: Full time
Salariu: £21,692 - £28,180/an

CERINTE

- Se accepta si candidati fara experienta
- Candidatii trebuie sa fie in curs de inregistrare la NMC
- Engleza la nivel conversational
- Candidatii care au nevoie sa sustina IELTS sunt de asemenea acceptati

BENEFICII OFERITE

Salariu
- Asistenti cu PIN: £21,692 - £28,180/an
- Asistenti in asteptarea PIN-ului: nurses £19,461/ an pana la primirea PIN-ului

Acomodare:
- 2 luni de cazare gratuita
- WiFi Gratuit: 1 luna
- Pachet de bun venit (mancare, apa, ceai, prosape)

Training IELTS (engleza) platit de angajator
- Teste de IELTS
- 140 de ore de pregatire lingvistica de limba engleza inainte de plecare
- Training lingvistic online la locul de munca

Pentru mai multe informatii:
MIHAI ORASEANU
0725.915.597
mihai@vplhealthcare.com

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.