ASISTENTI MEDICALI PEDIATRIE PENTRU SPITALE PRIVATE DIN MAREA BRITANIE

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locatie : Marea Britanie

Sistem Privat

Conditii de recrutare:

- Obligatoriu: minimum 2 an de experienta pe sectia de pediatrie
- Studii recunoscute: Diploma asistent medical padiatru.
- Acte dovedidoare : Diploma de Asistent Medical Pediatru+ Certificat de Conformitate sau recomandare de la Ministerul Sanatatii, Certificat de Membru la OAMMR,
- Cunostinte medii nivel B2
- Pin number sau in curs de inregistrare la NMC
- Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca,

CERINTE

Oferta:

- Perioada contractului: permanenta cu 6 luni perioada de training si practica clinica
- Salariul cuprins intre £ 24,000 – 32,500 de lire sterline pe an,
- Se lucreaza in medie 37,5 de ore pe saptamana ,.
- Asigurari sociale,
Acces la schema de pensie
- Asigurari medicale,in caz de accidente ,invaliditate boala, deces
- Cazare asigurata de angajator
- Ore suplimentare ,
- Concediu platit 25 de zile plus zile libere de sarbatoare legale nationale,
- Bonusuri- prime de concediu,
- Se ofera training si posibilitate de continuare a studiilor,

BUSINESS ACTIV CONSULT OFERA CONSULTANTA IN INREGISTRAREA LA NMC

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.