Asistenti Medicali in UK, pana la £3000/luna

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitii vacante: Asistenti Medicali
Interviuri pe Skype: 31 Martie
Locatie: Dorset

CERINTE

- Oferta valabila pentru Asistenti Medicali cu PRN si PIN
- Limba engleza la nivel conversational
- Experienta anterioara nu este obligatorie

BENEFICII OFERITE

- Bilet de avion platit de angajator
- Imprumut pentru prima luna de cazare gratuita, apoi costul chiriei este de £250/luna (utilitati incluse)
- Plata pentru Asistent cu PRN: £7-9.20/ora si £10.30 in weekend
- Plata pentru Asistent cu PIN in primele 6 luni: £14.50/ora, apoi £16/ora
- Plata pentru Asistent cu PIN in weekend (day shift): £16.00/ora
- Plata pentru Asistent cu PIN in weekend (night shift): £20.00/ora
- Training platit de angajator
- Contract permanent
- Concediu annual: 28 de zile
- Program standard de lucru: 36 ore / saptamana
- Ore suplimentare la cerere

Mai multe informatii:
Mihai Oraseanu
0040 725 915 597
mihai@vplhealthcare.com

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.