ASISTENTI MEDICALI- FARA COMISION

SC LIANSIO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

FARA COMISION !!!
Recrutam asistenti medicali pentru a lucra in spitalele si azilele de batrani di UK si Irlanda.
Salariile oferite de angajatorii din UK sunt cuprinse intre 11.50-12.50 lire /ora iar cele oferite de angajatorii din Irlanda sunt cuprinse intre 15.50-18.00 euro/ora.
Contractele de munca se semneaza pe o perioada de 1 an ,cu posibilitatea de prelungire.
Acordam asistenta in inregistrarea la NMC respectiv ABA

CERINTE

Pentru a munci legal in UK,candidatii trebuie sa fie inscrisi in NMC (www.nmc-uk.org)iar candidatii care doresc sa lucreze legal in Irlanda ,trebuie sa fie inscrisi in ABA ( www.nursingboard.ie), sa aiba experienta in Romania de cel putin 2 ani si sa vorbeasca limba engleza ,la nivel mediu spre avansat.

BENEFICII OFERITE

Incepand cu 01 august 2012,accesul pe piata muncii din UK si Irlanda este liber(nu mai este nevoie de permis de munca).

DESCRIEREA FIRMEI

agentie plasare forta de munca