Asistenti Medicali, Care Home, Uk, £13.5/ora

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitii Vacante: Asistenti Medicali Generalisti
Sector: Azil de batrani
Interviuri: 28-29 Aprilie
Locatie: England- South West and Midlands
Tipul job-ului; Full Time
Salariu: £13.5/ora

CERINTE

- In curs de inregistrare la NMC
- Engleza la nivel conversational

BENEFICII OFERITE

- Ture de zi si de noapte
- Program de lucru standard 36 ore/sapt
- Orele suplimentare sunt platite additional (133% fata de plata standard)
- Orele lucrate de sarbatori sunt platite additional (133% fata de plata standard)
- 1 luna de cazare gratuita
- Training platit de angajator
- Concediu: 30 de zile, inclusic sarbatorile nationale
- Biletul de avion va fi decontat de angajator la sosirea in U.K.
- Childcare Voucher: economisiti £900 pentru ingrijirea copiilor
- Uniforma gratuita
- Alte beneficii: discount-uri
- Schema de pensii
- Asigurare de viata
- Apa si cafea gratuite

Mai multe informatii:
MIHAELA PIRVU
0040 733 942 535
mihaelap@vplhealthcare.com

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.