Asistenti medicali Anglia

F Recruitment International SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

F Recruitment International recruteaza asistenti/e medicali/e pentru un client important din Anglia. Compania este in cautare de asistenti medicali pentru posturi cu norma intreaga de aproximativ 40 de ore pe saptamana in diverse locatii din Marea Britanie (Anglia – Nord Est, Nord Vest, Zona centrala si Scotia - Aberdeen).

CERINTE

- Studii de asistent medical generalist.
- Inregistrarea la NMC trebuie sa fie inceputa sau finalizata (PIN).
- Nivelul la limba engleza: B1/B2.
- Experienta nu este necesara, dar constituie un avantaj.
- Pasiune in exercitarea meseriei de asistent medical si furnizarea unor servicii de ingrijire de inalta calitate. - Excelente abilitati de comunicare.

BENEFICII OFERITE

1. Bilet de avion platit de companie.
2. Pana la £500 imprumut pentru cheltuielile de inceput si ajutor cu costurile pentru cazare.
3. Plecarea se stabileste dupa obtinerea tuturor documentelor necesare pentru dosarul de angajare.
4. Posibilitate de a incepe pe postul de infimier pana la obținerea Pin-ului, cu salariul de £ 8.00 / ora.
5. In momentul in care ati primit Pin-ul de la NMC se va trece la salarizarea de asistent medical, salariul este cuprins intre £12.00 – £14.00 / ora, in functie de experienta.

Suntem o agentie de resurse umane specializata in servicii de recrutare-selectie si leasing de personal adresate companiilor mijlocii si mari din Romania si strainatate. Recrutam si punem la dispozitie angajati permanenti sau temporari pentru o arie vasta de posturi si domenii de activitate de la inginerie si productie la retail, logistica, servicii financiare, medicale si hoteliere.