asistenti medicali- 2014

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Va invitam sa participati la sesiunea de recrutare de Cadre Medicale, respectiv Asistenti Medicali, din Luna MAI 2013,

IN LUNA MAI 2013 VA VENI LA BUCURESTI REPREZENTATUL UNOR SPITALE PENTRU A RECRUTA ASISTENTI MEDICALI PENTRU ANUL 2014

BUSINESS ACTIV CONSULT RECRUTEAZA ASISTENTI PENTRU SPITALELE DIN MAREA BRITANIE
PLECARILE SUNT DIN IANUARIE 2014

CERINTE

Conditii de recrutare:

- Obligatoriu: minimum 3+ ani de experienta
- Studii recunoscute: La acest loc de munca pot aplica asistentii medicali care au absolvit fie Facultatea de 3 ani, sau colegiu de 3 ani, scoala postliceala. De asemenea se incadreaza si asistentii medicali cu 2 ani de liceu sanitar plus un an de echivalare.
- Acte dovedidoare : Diploma de Asistent Medical Generalist + Certificat de Conformitate sau recomandare de la Ministerul Sanatatii, Certificat de Membru la OAMMR,
- Cunostinte medii spre avansat de limba engleza scris si vorbit,
- In curs de inregistrare la NMC sau Eligibili de a se inscribe la NMC
- Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca,

Oferta:

- Perioada contractului:
 permanenta – perioada cel putin un an de zile sau perioada nedeterminata,
- Salariul cuprins intre 21.000- 30.000 de lire sterline pe an,
- Se lucreaza in medie 40 de ore pe saptamana
- Asigurari sociale,
- Asigurari medicale,
- Cazare asigurata de angajator contra cost,
- Ore suplimentare ,
- Concediu platit,
- Bonusuri- prime de concediu,
- Transportul se plateste de fiecare candidat in parte,
- Se ofera training intre 4-6 saptamani de catre angajator,

BUSINESS ACTIV CONSULT OFERA CONSULTANTA IN INREGISTRAREA LA NMC

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.