Asistenti Medcali in U.K., £14/ora

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitii vacante: Asistenti Medicali Generalisti
Sector: Care Home
Interviuri pe Skype: 23 Februarie
Locatii: Newcastle, Sunderland, Durham
Salariu pentru Asistentii cu PIN: £14/ora
Salariu pentru Asistentii cu PRN: £8,15/ora

CERINTE

- Candidatii trebuie sa fie inregistrati la NMC sau in curs de inregistrare (sa detina PRN si sa aiba actele trimise la NMC)
- Nivelul de limba engleza solicitat: A2 – B1
- Nu se solicita experienta

BENEFICII OFERITE

- O luna de cazare gratuita
- Training platit de angajator
- Concediu anual: 28 de zile
- Progam standard de 39 de zile / saptamana
- Orele suplimentare sunt disponibile si platite additional

Mai multe informatii:
Elena Moroianu
elena@vplhealthcare.com
0736 364 635

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.