Asistente si infirmiere in Anglia

QUO VADIS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Super Oferte Joburi in Marea Britanie : ASISTENTE si INFIRMIERE (50 pozitii)
• Transparenta Totala (contract de munca, asigurare medicala, etc)
• Nu se percepe COMISION!
• Perioada contractuala pe perioada nedeterminata.

CERINTE

CERINTE:
- Experienta de min. 2 ani in domeniu
- Cunostinte limba engleza - cel putin nivel mediu, conversational
- Disponibilitate si motivatie pentru relocare in Strainatate
- Limita de varsta 18-50 ani.

BENEFICII OFERITE

- Cazare si transport asigurat la locul de munca.
- Se va Lucra in azile batrani si in spitale din Sudul Angliei, in principal
- Orarul de lucru va fi 8 ore pe zi, de luni pana vineri, dar vor mai fi si ORE SUPLIMENTARE platite in timpul week-end
- Salariul orar de min 12GBP , poate ajunge pana la 14BGP/ora /brut
- Cazarea va fi asigurata in sistem share, dar contra-cost de fiecare candidat (si in zona costul este de 50-75GBP/saptamana, pt totul inclus: cazare si utilitati).
- Mancarea costa in jur de 30GBP/saptamana

Pentru inscriere trimiteti un CV in limba engleza la adresa de mail: alis@quovadisconsult.ro
sau ne puteti contacta la numerele de telefon : 0736 38 06 08 sau 031 437 09 76

Termen limita pentru primire aplicatii: 15 .12.2013

Activitatea principala: activitati de consultanta pentru afaceri si management