ASISTENT MEDICAL- Surrey/ ANGLIA- FARA TAXE

INTERMARIN RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru un Centru de ingrijire batrani cu 35 de paturi din Surrey , la 40 de minute de Londra recrutam ASISTENTI MEDICALI GENERALISTI

NU SE PERCEPE NICI UN FEL DE TAXE SAU COMISIOANE DE LA ASISTENTI

Contract – pe perioada nedeterminata

Salariul 25.500 lire sterline BRUT/ an

Perioada de proba 4 luni

Cazarea GRATUITA in prima luna

Angajatorul ofera posibilitatea de cazarea pentru urmatoarele 2-3 luni contrac cost : 295 lire sterline/ luna

Zborul poate fi platit de angajator sub forma unui imprumut

CERINTE

- nivel bun de limba Engleza

- PIN sau stadiu final NMC

INTERMARIN este o companie specializata in managementul de personal cu activitate la nivel national si international . Compania a fost infiintata in anul 2008 ca birou reprezentativ al Grupului Inter Marine, iar in prezent deruleaza proiecte de recrutare in domeniile : Medical, Crewing, Engineering si Airline . www.intermarin.ro