Asistent Medical Marea Britanie

AddStaff Support UK

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere job
Agentie de plasare a fortei de munca din Marea Britanie recruteaza asistenti medicali pentru spitale publice si private din Marea Britanie.
-Medicina Generala
-Chirurgie
-Ortopedie
-Urgente
-Oncologie-Pediatrie
-Anestezie (Tehnicieni)
-Terapie Intensiva
-Tehnica sala operatie.
Cerinţe job
Experiență în: Personal Medical si Sanitar: minim 6 luni
Studii: Postliceal
Limba straina: Engleză: Mediu
Cerinte: inregistrat sau in curs de inregistrare cu NMC si cunostinte de limba Engleza. Se ofera salarizare atractiva impreuna cu multe alte beneficii.
Pentru mai multe detalii aplicati cu CV in Engleza la si va vom contacta telefonic

CERINTE

Cerinte candidat:
• Cunostinte solide de limba engleza
• Certificat de conformitate
• Inregistrarea NMC - prezinta un avantaj
• Conduita impecabila si competente profesionale solide

BENEFICII OFERITE

Asigurare medicala, cursuri formare profesionala, cazare, masa gratuite.

At AddStaff Support you find smart people who are knowledgeable and easy to work with.
We create successful and mutually beneficial employment relationship between qualified international health care professionals and reputable hospitals and nurse homes in the United Kingdom.
We explain the entire recruitment process including available visa options so you can make an informed decision. We tell you what many other recruiting firms won't.