Asistent Medical, cu sau fara experienta, pentru spitalul Royal Devon & Exeter NHS

CPL Healthcare

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

CPL Healthcare, cea mai mare companie de recrutare din Irlanda, cu peste 21 ani in domeniul recrutarii, recruteaza 30 de Asistenti medicali, cu sau fara experienta pentru a lucra in Marea Britanie.
CPL Healthcare se va ocupa de plasarea dumneavoastra la Spitalul Royal Devon & Exter HNS TRust, renumit pentru mediul de lucru placut, oportunitatile reale de crestere in cariera si pentru atentia pe care o ofera cresterii profesionale a angajatilor sai prin oferirea de traininguri gratuite la locul de munca.

Salariul si beneficiile oferite:
• Salariu cuprins intre 21.692£ –27.901£ ( sau 29.654€ - 38.523€) pe an, la care se adauga plata garzilor si a orelor suplimentare
• Contract pe perioada nedeterminata si fulltime
• Program de lucru de 37.5 ore/saptamana, cu posibilitatea de a efectua ore suplimentare
• Inductie la locul de munca prin training asigurat de angajator; in aceasta perioada sunteti platit pentru a invata si a va adapta noului sistem
• Inscrierea automata la sistemul de pensii si NINO (sistemul asigurarilor sociale)
• 27 de zile de concediu de odihna platit

CERINTE

Trimite-ne acum CV-ul tau daca:
• Ai diploma de asistent medical
• Cunosti limba engleza la un nivel mediu (nivelul B2)
• Esti inregistrat la NMC sau eligibil pentru a aplica

BENEFICII OFERITE

La acestea se adauga un pachet de relocare generos:
• Bilet de avion gratuit, daca acesta se incadreaza in valoarea de 250£
• Cazare gratuita pe durata a doua luni, asigurata de angajator
• Plata zborurilor de intoarcere catre casa in concedii – atat dupa primele 6 luni de lucru cat si dupa 12 luni (pana la maxim 150£ pe zbor de intoarcere)
• Returnarea costurilor complete de inregistrare la NMC
• Asistenta pentru relocarea familiei