Asistența la domiciliu in UK

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-oferirea de suport psihic si fizic persoanelor varstnice
-pregatirea meselor pentru pacienti
-administrarea medicamentelor
-operatiuni de uz casniz ( ex: stergerea prafului, spalare, aspirarea, pastrarea curateniei in incapere)
-vizite la domiciliul pacientilor
-activitati specifice unui infirmier (spalat, imbracat etc)
-tratarea tuturor persoanelor cu respect și demnitate și asigurarea de servicii echitabile

CERINTE

-detinerea permisului de conducere categoria B
-increzători în a conduce în Marea Britanie- compania ofera lectii de condus
-detinerea propriului autovehicul reprezinta un avantaj
-abilitati dezvoltate de comunicare
-personalitate bună și atitudine pozitiva
-dorință autentică de a ajuta pe alții
-forma fizica buna
-flexibila in a lucra în diverse schimburi și în weekend
-dispusa să lucreze ore suplimentare, inclusiv in week-end
-inclinatii spre oferirea de ingijire paliativa.

BENEFICII OFERITE

-Conditii salariale: 2011 EUR - 2354 EUR net pe luna (in functie de numarul de ore lucrate)
Numarul de ore lucratoare/saptamana: 50- 60 ore

Pașaport valabil sau carte de identitate națională
-Certificat de naștere / căsătorie
-Permis de conducere valabil
-Cazier judiciar din tarile in care ati locuit in ultimii 3 ani (daca este posibil)
-Lista adreselor de domiciliu avute în ultimii 5 ani – fără întreruperi
-Istoricul locurilor de muncă avute după absolvire – fără întreruperi
-2 recomandări de la ultimii 2 angajatori