ANGAJAM PERSONAL INGRIJIRE ANGLIA!!

SC DERR JOBCONSULT SRL.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam personal in Anglia,pentru ingrijirea bolnavilor de Autism.
Se va lucra in centre moderne,speciale de ingrijire din regiunea Cornwall din Anglia, o zona foarte frumoasa.
Nu este necesara experienta!!
Se vor asigura cursuri de specializare cu durata de 3 saptamani(pe perioada cursului se asigura cazare si masa)
Salarizarea:
-£7.00 pe ora de luni pana vineri si £9,46 pe ora sambata si duminica
Se lucreaza aprox 40 de ore pe saptamana
.personalul trebuie sa faca si ture de noapte min. odata pe saptamana care vor fi platite cu -£7.77 pe ora de luni pana vineri si cu £10,56 sambata si duminica

CERINTE

-limba engleza la nivel mediu
- cazier tradus si legalizat eliberat de Politia romana
-2 referinte in limba engleza: una de la ultimul angajator si una de la un cunoscut sau ruda, care sa ateste ca este o persoana de incredere,onesta etc
-permis de conducere cat B prezinta avantaj

BENEFICII OFERITE

Persoanele interesate rog sa ne contacteze pentru a primi detalii suplimentare.
Mentionam ca nu se percepe nici un fel de comision sau taxa!

Agentie specializata in activitati de recrutare si selectie personal.