Angajam Optometristi pentru Marea Britanie

SC TARA VENTURES SEL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Avem 19 posturi vacante Optometrist toate în locații diferite din Marea Britanie, inclusiv Episcopul Aukland, Cheltenham, Cirencester, Cleethorpes, Clay Cross, Evesham (2 zile pe săptămână), Gloucester, Hanley, Hastings, Helston, New Milton, Newcastle, Plymouth, Quedgeley, Ryde, Salisbury, Scunthorpe, Trowbridge și Consett.
Toate pozițiile noastre sunt permanente, cu normă întreagă și cu rate mari de salarizare și beneficii.

Unele dintre beneficiile pe care le puteți aștepta de la noi sunt:

Salariu anual permanent de £ 30.000 + dependent de experiență
Acțiuni în cadrul companiei acorda prioritate candidaților după un minim de un serviciu de ani.
Reduceri exclusive cu privire la toate produsele, inclusiv membru sală de gimnastică, servicii medicale private si de ingrijire dentara.
Tichetelor de creșă și opțiuni pentru a lua o pauza de lucru pentru pauze de carieră sau de vacanță prelungită.
20 zile de vacanță pentru primele 12 luni apoi merge până la 22 de zile de concediu plus 8 sărbători un an.
Asigurări de viață automat pentru toți angajații.

CERINTE

Optometristul de succes va fi responsabil pentru:

Efectuarea de controale de ochi, de evidență într-un mod lizibil de toți pacienții de toate vârstele, în conformitate cu liniile directoare stabilite de către Colegiul de Optometrists și Consiliul General optice.
Oferta ajutor și sfaturi pentru pacientii care aleg rame, lentile pentru ochelari, lentile de contact, non baza de prescriptie medicala ochelari și ochi Accesorii pentru haine.
Asigura un nivel suficient de precizie pentru refracții prima dată pentru a reduce numărul de retests.
Completeze sau să supravegheze anumite sarcini în absența Manager Opticieni.
Folosiți-vă experiența și model mare client service pentru echipa ta atunci când se ocupă cu solicitările clienților și reclamații, astfel că acestea sunt tratate în mod efectiv și eficient.
Ascultarea și răspunsul la echipa ta și ajutându-i facă o diferență pentru clienții noștri.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare