Angajam Operator Depozit Anglia

Broadway Travel

Job expirat

RESPONSABILITATI

DESCRIERE:
Agenția noastră te va ajuta cu toate informațiile și procedurile de care ai nevoie pentru a ajunge în UK! Pe lângă asta avem disponibile joburi diverse în mai multe locații din lume și experiență de peste 10 ani în domeniu.

Principalele activități ale angajatului sunt: Impachetare/despachetare/ etichetare a produselor
Produsele care trebuie manipulate in depozit se încardrează la urmatoarele categorii: Imbracaminte, incaltaminte, parfumuri

SALARIZARE:
- informatiile legate de salarizare se vor discuta ulterior.
- angajatorul oferă cazare contra cost.

CERINTE

-Cunostinte de limba engleza la nivel cel putin B1 (conversational);
-Sa detina cetatenie romana sau sa fie cetatean al UE;
-Disponibilitate de relocare in UK pentru cel putin 3 luni de zile.

BENEFICII OFERITE

- angajatorul oferă cazare contra cost
-orele suplimentare se plătesc cu 25% in plus

Pentru mai multe indformații contactează-ne la: 0771.141.392