Ajutor mame, Bone

Placing Med

Job expirat

RESPONSABILITATI

Să ajutați mama pentru perioada de timp între trezirea și culcarea copiilor;
Sortarea și plasarea rufelor în mașina de spălat și uscător, aranjarea hainelor curate;
Veți ajuta la cumpărarea și pregătirea mâncării, la curățenia camerelor;
Va veți juca cu copii niște jocuri amuzante și creative, uneori duceți copii la grădiniță si scoala, rutina de seara inainte de somn;
Babysitting;
Alte treburi casnice;

CERINTE

Salariul competitiv £800-£1200/lună
Cazare si Masă oferită de câtre familia gazdă
1-2 zile libere/săptămână
Consiliere înainte și după plecare
Agenția nu percepe comision de mediere

Placing Med este o agentie de recrutare, specializata in cautarea si selectionarea profesionistilor din domeniul medical din tara pentru lucru in spatiul european.

Oferim asistenta in cadrul procesului de recrutare a personalului medical cat si a operatorilor de servicii medicale , de la contactarea initiala la incadrarea candidatului in tara de destinatie.