Ingrijire copii in Londra (600 -1500 lire NET / luna)

SC GIKOV COMPANY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- ingrijeste copii familiei gazda
- face menaj (curatenie, spala, calca, etc...)

CERINTE

- Persoane dinamice, harnice, deschise, care isi doresc sa lucreze cu copiii si care au experienta relevanta in ingrijirea copiilor;
- Cunoasterea limbii engleze cel putin la nivel mediu;
- Varsta maxima: 32 de ani;
- Disponibilitate de relocare imediata;
- Carnetul de conducere reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Program: intre 5 – 8 ore / zi; 5 zile / saptamana;
- Salariul intre 600- 1500 GBP / luna, in functie de orele lucrate;
- Cazare, masa si asigurari - GRATUIT!
- Durata contractului: minim 1 an cu posibilitate de prelungire de pana la 2 ani;
- Concediu platit: 2 saptamani / 1 an;

Agentie de recrutare si plasare de forta de munca in strainatate, avem sediul in Brasov, suntem inregistrati la Ministerul Muncii, Familiei si Egalitatii de Sanse cu nr 107/2008 prin ITM Brasov