FAIANTAR - MOZAICAR ALGERIA

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identifică sarcinile de efectuat şi cerinţele legate de acestea.
- identifică corect şi realist timpul necesar pentru realizarea lucrării.
- stabileşte etapele de lucru şi modul de abordare, în funcţie de sarcinile de îndeplinit şi de timpul alocat.
- planifică succesiunea fazelor, în conformitate cu cerinţele procedurii de lucru şi de eventualele situaţii cere pot interveni.
- remedierea defectelor se face cu promptitudine şi simţ de răspundere.

CERINTE

- experienta minim 10 ani
- cunoatserea limbii franceze / algeriene
- comunicarea la locul de muncă
- efectuarea de calcule matematice simple
- identificarea sarcinilor şi planificarea activităţii
- respectarea NSSM si PSI
- respectarea şi aplicarea procedurilor tehnice de control al calităţii
- rtabilirea soluţiei de lucru
- pregătirea locului de muncă
- pregătirea suprafeţelor de lucru
- pregătirea materialelor pentru punerea în operă
- montarea şi fixarea plăcilor

BENEFICII OFERITE

- salar atractiv
- cazarea si transportul sunt asigurate