TEHNICI IN MONTAJE ELECTRICE

InterWork, S.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Citire scheme electrice de control
- Montaj electric industrial
- Montaj tuburi
- Conexione de cable
- Automatizari electrice si punere in functiune de motoare
- Joctiuni de cable de inalta tensiune
- Montaj electromecanic de interupatoare si transformatoare in statii.

CERINTE

- Varsta maxina: 45 ani
- Permis de conducere tip B
- Minim 5 ani de experienta

BENEFICII OFERITE

- Incadrarea in organigrama firmei corespunzator categoriei profesionale de tehnic categor¿a 1-a sau tehnic categor¿a a 2-a.
- Salariu atractiv
- Se platesc medii diete de 8-10 €/zi si alte beneficii. In primul an ora extra se plateste cu 8-10 €/hora si in al doielea an se plateste cu 12 €/h. In mod normal se realizeaza 20h extra/luna.
- Contractul initial este de 1 an, cu posibilitatea de reinnoire
- Perioada de proba: o luna
- Se ofera asigurare medicala si de accidente
- In cazul in care va veti putea comunica in spaniola in momentul incorporari, firma va va plati 300 €.
- Vacanta: 12 zile oficiale de sarbatoare + 30 zile anual
- Firma va inapoiaza banii de pe biletul de avion in a 3-a luna de la incorporare, numai in cazul in care se prezinta factura si suma nu este superioara a 250 €.
- In primele 6-12 luni, firma va pune la dispozitie un apartament, in care veti sta mai multe persoane, pe care trebuie sa-l platiti intre toti (toate cheltuielile de chirie, apa, gaz etc, se imart intre toti cei care veti sta impreuna).

DESCRIEREA FIRMEI

Firma spaniola de recrutare de personal calificat