Reprezentant vanzari magazin - dealer Orange

FONOMAT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- vanzari directe de produse si servicii de telefonie mobila catre clientii magazinelor;
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor directe cu beneficiarii finali ai produselor/serviciilor oferite;
- apilcarea strategiilor de vanzare impuse de superiorii directi;
- promovarea imaginii firmei;
- participarea directa la gestionarea produselor din magazine;
- operare PC;
- intocmirea de documente contabile primare.

CERINTE

- abilitati sporite de comunicare si negociere;
- orientare catre client si rezultate;
- experienta in vanzari constituie avantaj;
- cunostinte de operare PC si contabilitate primara;
- persoana serioasa, prezentabila, cu simtul raspunderii, usor integrabila intr-un colectiv, interesata de un job pe termen lung.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- posibilitati de formare si dezvoltare profesionala;
- conditii de munca deosebite.

Fonomat este cel mai mare dealer Orange din Romania, avand in prezent o retea de peste 185 magazine in intreaga tara. Calitatea angajatorului Fonomat este data de echipa de profesionisti din care este alcatuit. In prezent Fonomat este unul dintre cei mai importanti jucatori de pe piata de telefonie mobila din Romania si doreste sa-si largeasca echipa de agenti vanzari.