REPREZENTANT VANZARI

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prezenta zilnica in zona de activitate
- Indeplinirea planului zilnic de livrari
- Acoperirea sistematica a teritoriului conform unui plan zilnic de rute ;
- Intocmire acte,
- Conlucrare cu Directorul Zonal pentru atingerea obiectivelor de Marketing
- Culegerea informatiilor legate de clienti si de concurenta, obtinute de pe raza zonei de activitate

CERINTE

- Absolvent studii medii, studiile superioare prezinta un avantaj
- Permis de conducere categoria B, experienta in conducere (minim 2 ani), disponibilitate de a face
deplasari (200-300 km in fiecare zi )
- Flexibilitate, deschidere la schimbare si la nou.
- Consecventa, ambitie si putere de munca
- Persoana foarte, foarte ordonata
- Atitudine pozitiva, prezenta placuta, capacitatea de a stabili relatii interpersonale,
- Orientare spre lucrul in echipa

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv si bonusuri spectaculoase
Masina
Telefon mobil
Atmosfera placuta de lucru intr-o echipa tanara dinamica si ambitioasa, in plina expansiune pe piata