Reprezentant vanzari

Masterplast Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- vizitarea periodica a clientilor in scopul pastrarii si dezvoltarii relatiei existente cu acestia
- cresterea portofoliului de clienti si a vanzarilor din zona arondata
- urmarirea situatiei incasarilor

CERINTE

- experienta in domeniul vanzarilor
- abilitati foarte bune de comunicare, convingere, organizare si planificare
- disponibilitate la program prelungit si la deplasari
- experienta in domeniul vanzarilor materialelor de constructii prezinta avantaj

BENEFICII OFERITE

- salarizare atractiva (salariu fix+comision vanzari)
- tichete de masa
- premii de performanta, de sarbatori
- siguranta locului de munca in cadrul unui grup international

Face parte dintr-o companie multinationala producatoare de materiale de constructii prezenta in 18 tari din Europa si Asia si este lider de piata in Romania in distributia materialelor de constructii usoare.